ZIMNÍ PRÁZDNINY S TRADIČNÍ
TANTRA JÓGOU V JIŽNÍ INDII

jóga – meditace – masážní techniky – cestování
25. ledna – 19. února 2017

Vždycky jste si přáli vydat se do tajemné Indie, ale nechcete jet sami bez zkušeného průvodce ani s renomovanou cestovní kanceláří?
Chcete zkusit na vlastní kůži prožitek harmonie těla a duše vycházející z jógové a meditační praxe starověké tradiční tantrické nauky?
Milujete moře, svobodu, dobrodružství a dostatek volného času?

Pojďme se společně ponořit do sametového vnitřního ticha pomocí jógy, meditací a uvolňujících masážních technik na jedné z posledních liduprázdných pláží malého státu Goa na jihozápadním pobřeží indického oceánu. Kurz povede český lektor Jayananda pod záštitou Šrí Kálí ášramu, který je registrovanou školou organizace Yoga Alliance® dohlížející na zachování historických a tradičních hodnot jógy a zaručuje kvalitu a soudržnost její výuky.

28012014567

Místo: Talpoon beach, Goa, jižní Indie

Ubytování je zajištěno v prostých dvojlůžkových pokojích s příslušenstvím přímo v ášramu. Možnost zajištění luxusnějšího ubytování v Intercontinental Patnem Beach. Bezpečné stravování s místní vynikající kuchyní, pestrý program, dostatek osobního volna, zajímavé výlety. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Maximální počet účastníků je 14 osob.

Program zahrnuje šest dní v týdnu:

Den budeme začínat ranní jógou (7.00 – 8.30) na pláži a loučit se s cyklem denního světla budeme meditací tamtéž (18.00 – 18.30). Součástí pobytu bude v rámci dopoledního programu jednou týdně lekce, ve které se budeme učit základní techniky celostních masáží podle systému „TAO VĚDOMÉHO DOTEKU“. Jedenkrát týdně se po večeři sejdeme na besedu s Bhagavanem Shanmukhou,zakladatelem a mistrem Shri Káli Ašrámu, se kterým budeme mít možnost diskutovat o védských tradicích, tantře a moderní indické kultuře.
Pro účastníky bude volně přístupný i program ášramu vedený v angličtině.
Jeden den v týdnu bude celodenní volno – volný čas je možné trávit na pláži nebo výlety do bližšího okolí. V plánu jsou dva výlety do starobylých měst Gokarna a Hampi a určitě navštívíme i proslulý trh v Anjuně.

15012014464

Cena

  • 1650 USD při platbě do konce září 2016
  • 1750 USD při platbě později nebo na místě.

Cena zahrnuje ubytování v dvojlůžkových pokojích v ášramu s plnou penzí, kurzovné, volný přístup na program v ášramu, služby českého delegáta – koordinace ubytování a stravování účastníků, komunikace s ášramem, organizace výletů, pomoc v případě nesnází apod.

Cena nezahrnuje letenku (cca 800 USD), transport z a na letiště (30 – 60 USD), cestovní pojištění, kapesné a cestovné (180 USD by mělo pokrýt plánované výlety a drobné výlohy).

24012013179

Jak se přihlásit:

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě. Upozorňujeme, že vaše rezervace je platná pouze po složení zálohy ve výši 500 USD na účet 4347363001/5500.

Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Registrační formulářStorno podmínky:

  • při zrušení přihlášky je celá záloha nevratná

Po dohodě s organizátory za sebe můžete při zrušení účasti sehnat náhradníka.

Cesta:

Netroufáte-li si na samostatné plánování cesty, s letenkami a itinerářem jsou připraveny vám pomoci moje dlouholeté kamarádky a spolupracovnice Jana Uhliarová(ČR) a Vlaďka Dolníková (SR)

Kontakt:

Česká republika: +420 724 247 001, jana@praha6.com
Slovenská republika: +421 917 517 843, vdolnikova@prodonum.sk
Český delegát na vás bude čekat na letišti v Goa nebo na zastávkách autobusů či vlaků z Bombaje.

Pokud máte dotazy, kontaktujte Jayanandu na tel: 774 37 33 37