…přijďte hýčkat své tělo a duši prostřednictvím kombinace jógových asán, dechových cvičení a meditace!

Přijměte pozvání na víkend, na kterém budete mít možnost zažít tantrickou jógu ze školy Shri Kali ášramu v Indii. Shri Kali ášram je registrovanou školou organizace Yoga Alliance®, která dohlíží na zachování historických a tradičních hodnot jógy a zaručuje kvalitu a soudržnost její výuky.

IMAG0275

Tradiční tantra jóga je pramáti jógových stylů odvozených z prastarých tantrických spisů drávidské Indie. Učí tělo meditovat na buněčné úrovni, dovoluje nám proniknout hluboko do pravdy našeho vlastního těla jako posvátného prostoru. Lekce jsou provázenou kombinací ásan (jógových pozic), pranájámy (práce s dechem) a meditace.

U tantra jógy ásany ne”cvičíme” ani ne”děláme” nýbrž se do nich uvolňujeme.
Přijďte i Vy pocítit na vlastním těle poselství dávných tradic tantrických mistrů vedoucí k harmonii duše a těla, vědomí a energie, Šivy a Šakti – dvou polarit, které podle starých učení tvoří celý vesmír. Zlepšíte pružnost svého těla, zpevníte svalstvo, efektivně odstraníte drobné zdravotní problémy, posílíte imunitní systém. Předchozí zkušenosti s jógou nejsou nutné. Pokud máte jakékoliv zdravotní potíže, konzultujte je, prosím, s lektorem předem.

Program: Pojďme se společně vydat na dobrodružnou cestu objevování sebe sama prostřednictvím tisíce let staré tantrické moudrosti o harmonii těla, ducha a vědomí.

Během víkendu budete mít možnost si vyzkoušet několik základních sestav jógových ásán. Součástí programu budou také ranní meditace a pro zájemce povídání o tradiční tantře. Vyzkoušíme si i lehká bezkontaktní cvičení s dechem a energií z tantricko-šamanské kuchyně.

Termíny a místa konání:

15 – 17. 6. 2018
 Sammasati retreat centrum Veselí 30 470 02 Zákupy

 Cena: 2.800 Kč

Speciální cena: 2.500 Kč při platbě do 15.3.2018 

Ubytování a strava:

Ubytování je zajištěno ve vícelůžkových pokojích.
Cena vč. vegetariánské plné penze je 650 Kč / den.

Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Registrujte se prosím zde