PRODLUŽTE SI PRÁZDNINY

PODZIMNÍ JÓGOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ NA PANENSKÉM SEVEROVÝCHODĚ SRÍ LANKY

 

Pojďte si s námi prodloužit léto v jednoduchých bungalovech 108 Palms 3* na osamělé pláži, s vynikající ayurvédskou kuchyní, v hlubokém propojeni s přírodou i sami se sebou. Resort bude k dispozici privátně pro naši skupinu.

beachKaždé ráno se na pláži budeme vydávat na dobrodružnou výpravu do svého nitra pomocí mocné a léčivé kombinace asán (pozic), dechových cvičení a meditace, která po tisíce let přežívala v podzemních rodových liniích drávidských klanů na jihu Indie pod názvem tradiční tantra jóga.

Na rozdíl od většiny módních jógových stylů vzniklých za posledních sto let, zaměřených převážně na výkon, tradiční tantra jóga přináší z hlouby věků poselství uvolnění, léčení a meditace těla na buňečné úrovni. Důrazem na jemné a nenásilné provádění asán v hlubokém vnoru do tmy a ticha podvědomé moudrosti těla, zázračně rozšiřuje naše vnímání plynutí tělesné vitální energie. A zároveň jako vedlejší produkt láskyplně posunuje hranice naší flexibility, léčí imunitní i pohybovou soustavu a zpevňuje svalovou hmotu.

V rámci doprovodného programu si budeme povídat o védských tradicích a učit se jednoduché detoxikační techniky a techniky posilující imunitu, jenž vychazejí z jógové tradice. Ukážeme si, jak se stát sám sobě šamanem, léčitelem i moudrým rádcem. A čas zbyde jistě i na nějaký ten večerní oheň na pláži s bubnováním či zpěvem manter.
Počasí na severovýchodním pobřeží je konstantní s teplotami den 33 °C, noc 27 °C, moře 28 °C, bez monzunových dešťů, které pravidelně začínají až v listopadu.

14651268226_0876b5130b_bPraktické info: 

Termín : 13. – 23.9.2016

Cena : 28.980,- Kč

Cena zahrnuje : letenku, transfery klimatizovaným minibusem, 8 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji

Cena nezahrnuje : vízum na Srí Lanku 800 Kč, stravu, pojištění

Kontakty pre SR : 
Vladka Dolníková
Tel. +421 917517843, e-mail: info@sebavedomazena.sk

c. účtu pre platby v EUR : 4999935706 /7500
sprava pre prijimatela- Sri Lanka


Kontakty pro ČR: 
Janka Uhliarová 

Po vyplnění formuláře vám obratem vám zašleme informace o platbě. Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Registrační formulář